Title Image

Budowa domu – Kraków

Budowa domu jednorodzinnego

Dom jednorodzinny to spora inwestycja. Nie tylko ze względu na czas i pieniądze, ale też szereg trudnych do podjęcia decyzji. W ich wyniku okaże się, czy dom jednorodzinny, który zbudowaliśmy spełnia nasze pierwotne oczekiwania, jest zgodny z projektem i po prostu – czy dobrze się w nim mieszka. Warto zatem dobrze się do tego przygotować – z jednej strony przemyśleć, jak ma wyglądać nasz wymarzony dom jednorodzinny, a z drugiej zdobyć podstawową wiedzę związaną z jego budową.

Zakup działki i projekt domu jednorodzinnego

 

Pierwszą rzeczą do zrobienia, jeszcze zanim pojawi się ekipa budowlana, jest oczywiście zakup działki. Warto przy tym mieć świadomość własnych potrzeb, ponieważ nie każdy projekt domu jednorodzinnego będzie możliwy do wykonania na danym terenie. Przykładowo, jeśli chcemy wybudować mały dom jednorodzinny i nie planujemy ogromnego ogrodu, to kupowanie dużej działki będzie stratą pieniędzy.

Po zakupie działki przychodzi czas na projekt domu jednorodzinnego. Możemy kupić projekt katalogowy, który co prawda będzie tańszy, ale nie uwzględni wszystkich naszych oczekiwań. Drugą opcją jest projekt indywidualny – droższy, ale w pełni dopasowany do naszych potrzeb. Wybór projektu jest ważną kwestią, gdyż to w głównej mierze od niego uzależniony jest finalny koszt budowy domu jednorodzinnego.

By skorzystać z wiedzy takiej osoby, wystarczy zadzwonić.

Jak znaleźć ekipę do budowy domu jednorodzinnego?

Zakupiona działka i gotowy projekt oznacza, że czas wybrać ekipę budowlaną. Gdzie znaleźć fachowców, którzy mają doświadczenie, są sprawdzeni i wiedzą, jak stawiać domy jednorodzinne? Oczywiście na Fixly!

Przygotuj się, zanim podejmiesz decyzję, która ekipa budowlana wykona projekt domu jednorodzinnego, w którym będziesz mieszkać. W tym celu przejrzyj i porównaj oferty różnych firm budowlanych. Zapoznaj się również z dostępnymi opiniami i ocenami innych użytkowników. Dowiesz się dzięki nim, czy dana ekipa jest rzetelna i można jej powierzyć budowę domu jednorodzinnego. Zanim przystąpisz do rozmów z fachowcami zaopatrz się w podstawową wiedzę merytoryczną dotyczącą budowy domów jednorodzinnych. Łatwiej Ci będzie rozmawiać z wykonawcami i nadzorować ich pracę.

Czas i koszt budowy domu jednorodzinnego

Każdy pojedynczy dom jednorodzinny to osobny przypadek, a wpływ na jego cenę i czas budowy ma wiele różnych czynników – od wspomnianego wcześniej projektu, przez technologię wykonania, aż po rodzaj użytych materiałów wykończeniowych. Niemniej, można przyjąć średni czas i cenę budowy domu, lecz traktować należy je głównie jako punkty odniesienia. Orientacyjny koszt budowy domu jednorodzinnego o powierzchni 140 m2 z użytkowym poddaszem w tradycyjnej technologii to ok. 365 tys. złotych. Jeśli prace budowlane rozłożymy na dwa sezony – każdy po 12 miesięcy wraz z uwzględnieniem przerwy zimowej – to budowa domu jednorodzinnego powinna zająć mniej więcej 2 lata

By skorzystać z wiedzy takiej osoby, wystarczy zadzwonić.

Kraków to jeden z większych miast Polski, które słynie z niezwykłego połączenia historycznych zabytków z nowoczesnością. Miasto te prężnie się rozwija, a zwłaszcza jego aglomeracja. Dom to jedno z miejsc, w którym spędzamy większą część naszego życia, dlatego tak bardzo ważne jest mieszkanie w swoim wymarzonym miejscu, które będzie spełniać nasze potrzeby i wymagania. Jeżeli planujesz wybudować dom i jednocześnie planujesz zrobić to na terenie słynnego miasta smoka wawelskiego, to trafiłeś w idealne miejsce.

Nasza firma to idealne miejsce dla osób, które nie znają się na budowie domu, a chcą go postawić od zera i jednocześnie powierzyć to komuś profesjonalnemu, kto spełni ich oczekiwania. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, którzy wychodzą naprzeciw każdemu, kto ma w planach budowę domu. Sprostamy wszelkim wymaganiom, nawet tym najbardziej niekonwencjonalnym, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, estetyki i funkcjonalności.

Budowa Domu Kraków – profesjonalizm poparty wiedzą

Jesteśmy profesjonalistami i ekspertami w swojej dziedzinie. Naszą wiedzę opieramy o odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w relacjach z klientami. Cechuje nas świeżość i jasność umysłów, dzięki czemu cały czas jesteśmy na bieżąco z wszelkimi trendami i nowościami w branży budowlanej.

Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego wierzymy, że wiedza oraz ciągły rozwój naszej firmy nam to zapewni, a Ty będziesz mieć pewność, że współpracujesz z profesjonalistami, którzy wiedzą, co robią. Postaramy się sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom, będziemy na bieżąco informować Cię o każdym etapie naszej pracy i żadna decyzja nie będzie podjęta bez Twojej wiedzy i zgody. Zależy nam przede wszystkim na przyjaznej relacji z Tobą oraz owocnej współpracy.

Budowa Domu Kraków – bezpieczeństwo i higiena pracy

Mamy świadomość tego, że Twoje zadowolenie to nie jedyny klucz do sukcesu. Oprócz tego istotną kwestią jest Twoje bezpieczeństwo. Zależy nam na tym, aby spełnić Twoje oczekiwania i aby wykonany przez nas dom, przede wszystkim Ci się podobał, ale oprócz tego musi on także spełniać wszelkie standardy bezpieczeństwo. Chcemy, aby dom, który wybudujemy, nie tylko cieszył oko, ale także spełniał swoje zadanie na lata. Dlatego też budową Twojego domu zajmą się osoby do tego wykwalifikowane, przy użyciu wyłącznie sprawdzonych i polecanych przez ekspertów sprzętów. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszelkie standardy bezpieczeństwa zostaną zapewnione.

Budowa Domu Kraków – dlaczego my?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego też wiemy dokładnie, jak powinna wyglądać relacja z klientem. Zależy nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu i bezpieczeństwu. Wyróżniamy się wiedzą, profesjonalizmem oraz konkurencyjnymi cenami. Pozytywne opinie naszych klientów jedynie potwierdzają nasz stosunek do powierzonego nam zadania. Możesz w pełni nam zaufać i powierzyć budowę wymarzonego domu, a my spełnimy Twoje marzenia i oczekiwania. Zależy nam jedynie na owocnej współpracy. W razie wszelkich pytań bądź zainteresowania ofertą zachęcamy do kontaktu z nami.