Cennik geodety

Oferujemy wysokiej jakości usługi geodezyjne, zawsze dopasowane do wymagań klienta. Z uwagi na indywidualny charakter działania, cennik geodety jest zależny od wielu czynników i ustalany konkretnie pod kątem danego zlecenia.

Cennik może się wahać z powodu odległości do miejsca dokonania pomiarów, używanych narzędzi i stosowanych technologii. Dochodzą do tego mniej lub bardziej skomplikowane techniki pomiarowe oraz nakłady pracy geodety.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przede wszystkim można mieć pewność, że koszt usługi zostanie idealnie dopasowany do potrzeb. Działamy na rynku od kilkunastu lar, nieprzerwanie się rozwijając. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta, dlatego stosujemy klasyczne, jak i nowoczesne techniki pomiarowe i najnowocześniejsze narzędzia. Zawsze jesteśmy terminowi i działamy tak szybko, jak to możliwe. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami oraz instytucjami publicznymi. Geodeta pracuje głównie na terenie woj. małopolskiego, jednak może się podjąć zleceń dotyczących dowolnej lokalizacji w Polsce.

Jakie usługi wchodzą w zakres naszej oferty?

Geodezja inżynierska:

Oferujemy geodezyjną obsługę budowy, na przykład w ramach tyczenia budynków, ścian szczelinowych, badania pionowości. Proponujemy także monitoring obiektów budowlanych (np. pomiar pomieszczeń), niezależnie od obecnego etapu inwestycji. Geodeta może także dokonać obliczania mas ziemnych.

Geodezja klasyczna:

Nasza oferta w tym zakresie dotyczy prac przygotowawczych i projektowych. Wykonujemy usługi na każdym etapie projektu. Chodzi o wyznaczanie granic, tworzenie map do celów projektowych i inwentaryzacje architektoniczne. Świadczymy prace realizacyjne dotyczące tyczenia budynków, nadzoru inwestorskiego oraz pomiarów kontrolnych. Proponujemy też prace podwykonawcze.

Pomiary geodezyjne:

W przypadku pomiarów geodezyjnych wykonujemy te wysokościowe (najczęściej stosowane w przypadku mierzenia ukształtowania terenu) oraz tachimetrię, proponowaną w zakresie tworzenia map projektowych, numerycznych

Ewidencja gruntów:

Pomagamy w przypadku zgłoszenia nieruchomości do ewidencji gruntów i budynków, a także przy uzyskaniu wypisu i wyrysu nieruchomości. Wykonujemy wszelkie konieczne działania dotyczące wpisu i zmian w rejestrze publicznym.

Wymienione wyżej usługi to zaledwie przykłady, ponieważ możemy podjąć się wielu skomplikowanych zleceń z zakresu geodezji.