Geodeta Bochnia

Geodeta Bochnia

Od 2009 roku świadczymy usługi geodezyjne w Bochni, Wieliczce, Krakowie i okolicach. Zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkich spraw geodezyjnych w zakresie inżynieryjnym i klasycznym. Ustawicznie poszerzając swoje kompetencje, a także dbając o najwyższą jakość wykorzystywanego sprzętu pomiarowego, realizujemy nawet skomplikowane zlecenia, obejmujące zaawansowane prace z zakresu ewidencji gruntów czy inwentaryzacji budynków.

Nasza firma geodezyjna w Bochni to zespół doświadczonych osób, posiadających niezbędne uprawnienia do sporządzania i podpisywania dokumentacji geodezyjnej. Dzięki temu nasi klienci mogą wykorzystać opracowania i mapy do celów projektowych czy przy regulowaniu kwestii własności gruntów. Oferując rozwiązania kompleksowe, klientom pomagamy również w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych, związanych z obrotem nieruchomościami.

 

 

 

Geodezja Bochnia

 

Jakie usługi świadczymy w zakresie geodezji w Bochni? Główną osią naszej działalności są sprawy związane z tworzeniem map do celów projektowych. W tym przypadku korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych, gwarantujących wyjątkową precyzję podczas prac realizowanych w terenie. Zebrane dane opracowywane są w specjalistycznych programach informatycznych, dzięki czemu wyniki możemy zaprezentować zarówno za pomocą grafik w systemie CAD, jak i wizualizacji w chmurze punktów.

Realizujemy także zlecenia z zakresu podziału nieruchomości, obejmujące także ich scalanie. Dla klientów opracowujemy kompleksową dokumentację techniczną, wstępny projekt oraz składamy wnioski do właściwych organów o zatwierdzenie ostatecznego podziału. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując różnorodne metody pomiarów ? klasyczną i z wykorzystaniem drona. Dzięki tej różnorodności możemy precyzyjnie dokonać pomiarów wysokościowych, będących podstawą do określenia na przykład ukształtowania terenu.

 

 

 

Geodeta Bochnia

 

Nasz geodeta w Bochni realizuje również skomplikowane zlecenia z zakresu ewidencji gruntów i inwentaryzacji budynków. Dysponując państwowymi uprawnieniami, opracowujemy dokumentację geodezyjną, którą możecie państwo wprowadzić do obrotu prawnego. Jest ona podstawą do sporządzenia aktu notarialnego czy dokonania zmian w księdze wieczystej. Wyróżnikiem naszych usług jest także szybkość realizacji zleceń, co ma ogromne znaczenie dla tempa prowadzonego przez państwa procesu inwestycyjnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli poszukują państwo doświadczonego geodety w Bochni ? wystarczy skontaktować się z naszym biurem, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat przyszłej współpracy. Pracujemy na sprzęcie renomowanych marek takich jak Spectra czy Topcon, co jest gwarancją nie tylko najwyższej precyzji, ale także sprawności wykonywania pomiarów.

Kontakt

 

Geo Express mgr inż. Mariusz Śladowski

 

tel. 504 424 166
e-mail: biuro@geoexpress.eu  geodezja.malopolska@op.pl

 

NIP: 6591470515
REGON: 120920489