Title Image

Montaż mebli -Kraków

Montaż mebli

Bardzo często meble, a szczególnie te produkowane masowo, dostarczane są kupującemu w częściach. Ogranicza to m.in. koszty produkcji i transportu. Montaż mebli jest stosunkowo prostym zadaniem, gdy chodzi o mało skomplikowane konstrukcje. Poziom trudności składania mebli rośnie wraz ilością elementów oraz prac dodatkowych, jak np. przycinanie zbyt długich części. W takim przypadku niezbędne wcześniejsze doświadczenie w montażu mebli, profesjonalny zestaw narzędzi oraz umiejętność czytania rysunku technicznego.

Dlaczego warto zatrudnić fachowca do montażu mebli?

Zatrudnienie fachowca do pomocy przy składaniu mebli ma wiele zalet. Profesjonalista z doświadczeniem nie będzie miał problemów z prawidłowym odczytaniem instrukcji, a profesjonalny sprzęt pozwoli mu szybko uporać się z montażem. Jego zatrudnienie zalecane jest przede wszystkim w sytuacji, kiedy liczba mebli do złożenia jest duża, a ich konstrukcja złożona – np. montaż drzwi przesuwnych w szafie czy montaż mebli kuchennych. Niewłaściwe działanie czy też nieumiejętny dobór narzędzi to niepotrzebne ryzyko ich trwałego uszkodzenia czy zarysowania.

Montaż mebli, Kraków

Meble to nieodłączna część wystroju domu. Oprócz tego, że tego typu elementy wyposażenia powinny być funkcjonalne i mają służyć na co dzień, to również warto zwrócić uwagę na estetyczny, przykuwający uwagę wygląd. Często bywa tak, że gdy po zrealizowanie niemal wszystkich zadań w ramach remontu ostatni punkt na liście obejmuje kupno odpowiednich mebli oraz ich montaż. Nie każdy jednak ma wiedzę, czas i chęci do tego, aby wykonać tę pracę samodzielnie. Zwłaszcza kiedy instrukcje są niejasne lub w innym języku.

Jeżeli nie chcą Państwo na własną rękę podejmować się montażu mebli – nie można było trafić lepiej. Tworzymy firmę z wieloletnim doświadczeniem, która sprosta nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Składamy meble od każdego producenta, tym samym zaoszczędzając czas i nerwy klientów.

Spore doświadczenie i wiedza pozwalają nam na sprawną pracę, a Państwu gwarantują zadowolenie z naszej obsługi. Można nam w pełni zaufać, powierzając swoje meble w ręce specjalistów – odpowiednio o nie zadbamy.

Montaż mebli, Kraków – dlaczego warto powierzyć to zadanie nam?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie, wiedzę i narzędzia. Montaż mebli mógłby wydawać się bardzo prosty, jednakże sprawa komplikuje się wtedy, kiedy nie ma dostępu do odpowiednich narzędzi lub, gdy do złożenia jest spora liczba elementów.

Nasza firma składa się z prawdziwych fachowców, którzy używają sprawdzonych i solidnych narzędzi. Dysponujemy różnorodnymi akcesoriami, aby móc zająć się każdym meblem. Pozwala to na montaż nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji.

Oprócz tego dajemy gwarancję, że do każdego zadania podchodzimy z wyjątkową uwagą i cierpliwością. Powierzając nam swoje meble, mogą mieć Państwo pewność, że nie zniszczymy, ani nie porysujemy ich powierzchni. Gwarantujemy, że jako fachowcy podejdziemy do powierzonego nam zlecenia ze szczególną uwagą.

Montaż mebli, Kraków – indywidualne podejście do zlecenia

Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego potrafimy idealnie dopasować się do oczekiwań klienta. Potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym osobom czy konstrukcjom. Do każdej sprawy podchodzimy w pełni indywidualnie, mamy bowiem świadomość tego, że poszczególne meble czy konstrukcje są całkowicie inne, pochodzą od różnych producentów.

Zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu. Dokładnie wysłuchamy wszystkich potrzeb i usprawnimy proces meblowania wnętrza. Czas jest dla nas istotny i mamy świadomość tego, że dla Państwa również.

Montaż mebli, Kraków – dlaczego my?

Nasza firma to sami fachowcy, którzy opierają swoją wiedzę o wieloletnie doświadczenie. Potrafimy sprostać wymaganiom z różnych obszarów. Zależy nam na Państwa satysfakcji z wykonanej przez nas usługi, dlatego do każdego zadania podchodzimy w uważny sposób. Istotne dla nas jest to, aby meble dzięki prawidłowemu montażu służyły właścicielowi przez wiele lat.

Atrakcyjne i konkurencyjne ceny to kolejna cecha wyróżniająca nas na rynku. Nasza firma odznacza się także pozytywnymi opiniami klientów, którzy nam zaufali – Państwo mogą dołączyć do tej grupy.

W razie potrzeby chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.