Title Image

Odbiory techniczne

Odbierz mieszkanie czy dom z ekspertem

Nasz specjalista może wziąć udział w odbiorze realizacji, sprawdzić w Twoim imieniu wszystkie detale: jakość wykonania, dotrzymanie umowy, bezpieczeństwo oraz zgodność ze sztuką budowlaną. Sami oddawaliśmy setki remontów, mieszkań czy domów. Nasi specjaliści znają praktyki branży, wiedzą, co jest ważne i co łatwo przeoczyć.

By skorzystać z wiedzy takiej osoby, wystarczy zadzwonić.

Jak znaleźć ekipę do budowy domu jednorodzinnego?

Zakupiona działka i gotowy projekt oznacza, że czas wybrać ekipę budowlaną. Gdzie znaleźć fachowców, którzy mają doświadczenie, są sprawdzeni i wiedzą, jak stawiać domy jednorodzinne? Oczywiście na Fixly!

Przygotuj się, zanim podejmiesz decyzję, która ekipa budowlana wykona projekt domu jednorodzinnego, w którym będziesz mieszkać. W tym celu przejrzyj i porównaj oferty różnych firm budowlanych. Zapoznaj się również z dostępnymi opiniami i ocenami innych użytkowników. Dowiesz się dzięki nim, czy dana ekipa jest rzetelna i można jej powierzyć budowę domu jednorodzinnego. Zanim przystąpisz do rozmów z fachowcami zaopatrz się w podstawową wiedzę merytoryczną dotyczącą budowy domów jednorodzinnych. Łatwiej Ci będzie rozmawiać z wykonawcami i nadzorować ich pracę.

Czas i koszt budowy domu jednorodzinnego

Każdy pojedynczy dom jednorodzinny to osobny przypadek, a wpływ na jego cenę i czas budowy ma wiele różnych czynników – od wspomnianego wcześniej projektu, przez technologię wykonania, aż po rodzaj użytych materiałów wykończeniowych. Niemniej, można przyjąć średni czas i cenę budowy domu, lecz traktować należy je głównie jako punkty odniesienia. Orientacyjny koszt budowy domu jednorodzinnego o powierzchni 140 m2 z użytkowym poddaszem w tradycyjnej technologii to ok. 365 tys. złotych. Jeśli prace budowlane rozłożymy na dwa sezony – każdy po 12 miesięcy wraz z uwzględnieniem przerwy zimowej – to budowa domu jednorodzinnego powinna zająć mniej więcej 2 lata

By skorzystać z wiedzy takiej osoby, wystarczy zadzwonić.