Title Image

Układanie paneli – Kraków

Układanie paneli

Panele to zdecydowanie najchętniej wybierana forma wykończenia podłóg naszych domów i mieszkań. Świetnie sprawdzają się zarówno w salonie, jak i sypialni, a wodoodporne modele doskonale odnajdą się również w miejscach narażonych na kontakt z wodą – w korytarzu, kuchni, czy nawet łazience.

Co sprawia, że panele cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Przede wszystkim atrakcyjne wzornictwo, przystępne ceny oraz fakt, iż układanie paneli jest stosunkowo szybkie i proste.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fachowca do układania paneli?

Nieprawidłowo położone panele to po pierwsze ryzyko związane z ich rozchodzeniem się i wypaczeniem. Naruszenie konstrukcji prowadzi bardzo szybko do utraty przez podłogę swych funkcji użytkowych. Nawet niewielkie szpary powodują gromadzenie się w zagłębieniach kurzu i innych nieczystości, a ponadto utratę właściwości wodoodpornych. Kontakt z wodą może bardzo szybko doprowadzić do pęcznienia paneli i konieczności ich wymiany.

Jak wygląda układanie paneli?

Montaż paneli zatrzaskowych jest zdecydowanie najprostszy i najszybszy – wystarczy jedynie połączyć ich krawędzie. Nieco inaczej wygląda sytuacja z panelami klejonymi oraz montowanymi z gumkami uszczelniającymi. Klejenie wymaga wprawy oraz posiadania ścisków, służących do precyzyjnego ściągania paneli i eliminowania ryzyka pozostawienia niewielkich szczelin między panelami. Jeszcze bardziej wymagające jest montowanie paneli z gumkami dylatująco-uszczelniającymi. Konieczne jest bowiem ich precyzyjne przycięcie i zamontowanie w poprzecznych i podłużnych rynienkach.

Mając na uwadze powyższe wyzwania, rozsądnie będzie powierzyć kładzenie paneli profesjonalnej ekipie. Szczególnie, że koszt usługi nie jest przesadnie wysoki – na ogół ceny usługi kształtują się na poziomie 20-30 zł/m2.

Układanie paneli, Kraków

Budowa domu wiąże się z ogromem pracy i wysiłku. Zwłaszcza wtedy, kiedy stawiane jest wszystko zupełnie od zera. Oprócz stworzenia fundamentów czy postawienia ścian potrzebne jest zaprojektowanie wnętrza i jego aranżacja, tak aby właściciele obiektu mogli cieszyć się nie tylko jego funkcjonalnością, ale także komfortem przebywania w kolejnych pomieszczeniach.

Jednym z podstawowych filarów dobrego remontu jest odpowiednio wykonana podłoga. W końcu to na niej staną wszystkie meble oraz będą poruszali się mieszkańcy. Dlatego warto zadbać o optymalny wybór materiału do jej wykończenia.

Jeżeli zaczynają Państwo remont, dlatego potrzeba fachowo wykonanej podłogi, która posłuży przez lata – to idealne miejsce. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w swoim fachu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży potrafimy sprostać każdemu powierzonemu zadaniu oraz zawsze wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów.

Za sprawą zgromadzonej wiedzy umiemy zrozumieć potrzeby zleceniodawców i fachowo zrealizować usługę. Z pewnością panele, które położymy w Państwa domu, posłużą w niezmienionym stanie przez długi czas.

Układanie paneli, Kraków – jakość na najwyższym możliwym poziomie

Tworzymy firmę, która bazuje na jakościowych, sprawdzonych i polecanych przez ekspertów materiałach. Dokładnie znamy ich specyfikację, dlatego jesteśmy w stanie w pełni dopasować odpowiednie panele do Państwa domu. Wychodzimy z założenia, że im lepszy produkt, tym dłużej będzie realizował swoje zadanie. Tym samym mogą nam Państwo w pełni zaufać i mieć pewność, że zastosujemy jedynie wysokogatunkowe panele.

Oprócz materiałów możemy poświadczyć, że realizujemy usługi z zaangażowaniem. Jest to bardzo ważne, ponieważ bez profesjonalnego montażu nawet najdroższe i najbardziej jakościowe panele mogą nie spełnić oczekiwań przyszłych użytkowników.

Układanie paneli, Kraków – profesjonalizm i bezpieczeństwo

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. W naszym składzie pracują sami profesjonaliści, którzy swoją wiedzę zebrali podczas ogromnej liczby współprac. Dobrze znamy rynek i mamy świadomość, że posiadanie aktualnej wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji to klucz do sukcesu. Te aspekty nie tylko usprawniają pracę, ale jednocześnie skutkują zadowoleniem klientów.

Oprócz tego mamy świadomość, że bardzo ważnym aspektem są bezpieczeństwo i higiena pracy. Znamy dokładne standardy BHP oraz zawsze ich przestrzegamy. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, ale także bezpieczeństwu, co przekłada się na satysfakcję ze zrealizowanego przez nas zadania.

Układanie paneli, Kraków – dlaczego my?

Naszą firmę tworzą sami specjaliści, którzy w każdej chwili mogą doradzić i szczegółowo wytłumaczyć dowolny etap pracy. Oferujemy ponadto konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Nasza praca to nasza pasja, co potwierdzają pozytywne opinie klientów.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zależy na owocnej współpracy, satysfakcjonującej dla obu stron. Co więcej, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!