Title Image

Układanie płytek – Kraków

Płytkarz, kafelkarz czy glazurnik – kto jest kim?

 

Większość z nas stosuje powyższe terminy zamiennie do określenia specjalistów zajmujących się układaniem płytek, jednak nie wszyscy przedstawiciele branży remontowej się z tym zgadzają. O ile płytkarz i kafelkarz to terminy określające tę samą profesję, o tyle glazurnik uznawany jest za specjalistę znajdującego się o poziom wyżej. Za fachowca, który nie tylko przycina i układa płytki, ale także, wykorzystując swoje doświadczenie związane z wykonywaniem okładzin na najróżniejszych powierzchniach, rekomenduje optymalne rozwiązania i konsultuje z klientem finalny kształt projektu.

Dlaczego warto korzystać z fachowych usług układania płytek?

 

Układanie płytek na ścianie bądź podłodze to sztuka, którą opanować zdołało stosunkowo niewielu fachowców, gdyż kafelkowanie jest tylko na pozór prostym zadaniem. Wymaga ogromnej precyzji, a także posiadania wyobraźni przestrzennej i zmysłu estetycznego. Dobrze ułożone płytki powinny tworzyć przemyślany wzór, podkreślać atuty projektu lub optycznie powiększać pomieszczenie. Uzyskanie takich rezultatów wymaga jednak odpowiedniego przygotowania i posiadania pewnej wprawy. Wprawdzie układanie płytek na balkonie o regularnym kształcie nie przysporzy większych trudności nawet niedoświadczonemu fachowcowi, to jednak układanie płytek na schodach jest już zleceniem, które zdecydowanie warto powierzyć w ręce profesjonalisty.

Wybudowałeś lub kupiłeś swój, a tutaj okazuję się, że powinieneś jeszcze zrobić generalny remont? Z pewnością chcesz dostosować cały swój dom według własnych potrzeb, wizji i gustu, jednakże przy remoncie jest bardzo dużo pracy, zwłaszcza gdy nie do końca wiemy, jak przeprowadzić niektóre kwestie remontowe.

Tutaj z pomocą przychodzi nasza firma, która zajmuje się profesjonalnym układaniem płytek. Sprostamy każdym wymaganiom. Dokładnie dobierzemy razem materiał i zdecydujemy, jak będzie wyglądać Twoja nieruchomość. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dokładnie zna się na swoją branży. Mamy pełen wachlarz możliwości i opcji, które możemy Ci zaoferować. Zajmujemy się układaniem płytek nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także w biurach czy różnego typy nieruchomościach, w których są potrzebne lub masz taką wizję.

Układanie płytek Kraków – funkcjonalność i estetyka

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, w której pracują sami profesjonaliści, są to osoby wykwalifikowane i posiadające całą potrzebną wiedzę do wykonania takiego remontu. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które posiadają gwarancję jakości. Do wszelkich remontów wykorzystujemy wyłącznie nowe i sprawdzone urządzenia oraz technologie. Zawsze przed przystąpieniem do pracy przeprowadzamy z Tobą szczegółowy wywiad i dowiadujemy się, jakie są Twoje wymagania, potrzeby oraz jaką masz wizję. Jest to dla nas kluczowe po to, abyś mógł być zadowolony z wykonanej przez nas usługi. Łączymy ze sobą przede wszystkim funkcjonalność i estetykę. Dzięki sprawdzonym, nowoczesnym urządzeniom jesteśmy w stanie funkcjonalnie ułożyć płytki, ale także dodać do tego estetykę.

Układanie płytek Kraków – indywidualne podejście i profesjonalizm

Cały czas kształtujemy się i jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami w branży. Uważamy, że im większa i świeża wiedza, tym sprawniejsza praca, a tym samym bardziej zadowolony klient. Do każdego klienta podchodzimy całkowicie indywidualnie, otwarcie i przyjaźnie, a więc będziesz mógł poczuć się komfortowo. Zależy nam na Twoim zaufaniu, które da nam większą swobodę i usprawni pracę. Przed każdą tego typu usługą dokładnie słuchamy naszych klientów i ich potrzeb. Wieloletnie doświadczenie i nasz profesjonalizm pozwala nam na zrozumienie naszego klienta, a tym samym jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym osobom. Możesz w zupełności powierzyć nam swoje zadanie, a my je bez problemu wykonamy, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sytuacja jest inna i wymaga profesjonalnego oka.

Układanie płytek Kraków – dlaczego my?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która cieszy się dobrymi opiniami. Nasze hasła przewodnie to estetyka, funkcjonalność, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Zależy nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu. Twój uśmiech po skończonej pracy jest dla nas najlepszą nagrodą. Pomożemy w każdej sprawie i podejdziemy indywidualnie do każdego powierzonego nam zadania. Z naszej strony zapewniamy gwarancję jakości i profesjonalnej usługi przy pomocy sprawdzonych i bezpiecznych urządzeń. Posiadamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zależy nam wyłącznie na owocnej współpracy. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu. Chętnie także odpowiemy na wszelkie pytania.