Geodeta – Częstochowa

Witamy na stronie Geo Express,

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi zarówno w zakresie geodezji klasycznej, jak i inżynieryjnej. Geodeta Częstochowa i okolice, zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami!

 

 

 

Geodeta Częstochowa – szeroka oferta usług

 

 

Wykonujemy pomiary dla budownictwa, przemysłu oraz inżynierii w zakresie geodezyjnej obsługi budów, pomiaru obiektów budowlanych, pomiaru pionowości oraz obliczania mas ziemnych. Zajmujemy się również przygotowywaniem map, inwentaryzacją, pomiarami kontrolnymi, pracami prawnymi oraz podziałami nieruchomości. Geodeta (Częstochowa) zajmuje się również usługami z zakresu ewidencji gruntów m.in. zgłasza nieruchomości do wpisu, uzyskuje wpis i wyrys nieruchomości, jak i nanosi zmiany danych w ewidencji gruntów oraz budynków, sprawdza stan faktyczny oraz ustala właściciela działki. Nasz geodeta (Częstochowa) prowadzi działania dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

 

 

 

Geodeta (Częstochowa) – precyzja i jakość świadczonych usług

 

 

Wiemy, jak ważna jest precyzja oraz jakość świadczonych usług. Dlatego każdy nasz geodeta (Częstochowa) usługi  wykonuje na najwyżej klasy sprzęcie marki Spectra Precision. Wszystkie dane, które zbierzemy przedstawiamy za pomocą systemu grafik CAD, a następnie wizualizujemy je w chmurze. W miejscach, w których geodeta (Częstochowa) ma utrudniony dostęp, korzysta z dronów.

 

 

 

Zatrudniamy profesjonalistów – Geodeta Częstochowa

 

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, aby geodeta (Częstochowa) miał niezbędne uprawnienia. Dlatego każdy nasz geodeta (Częstochowa) to osoby, które posiadają kwalifikacje, wiedzę oraz doświadczenie. Dzięki temu mogą przygotowywać dokumentację prawną związaną z mapami podziałowymi, projektami podziału gruntu albo nieruchomości. Przygotowane przez nas dokumenty mogą służyć do celów sądowych oraz mogą być wiążącymi dla organów administracyjnych.

 

 

 

Wsparcie – Geodeta Częstochowa

 

 

Jesteśmy świadomi tego, jak różnorodne potrzeby mają nasi klienci, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz wyjaśniamy niejasności. Każdemu klientowi zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy. Wiemy, że tylko dzięki profesjonalnej obsłudze możemy sprostać oczekiwaniom osób najbardziej wymagających, które obdarzyły nas do tej pory zaufaniem, a jednocześnie zyskać Twoje.

 

 

 

Mamy doświadczenie – Geodeta Częstochowa

 

 

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług geodezyjnych. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. Rozwijamy się, wdrażamy nowoczesne techniki pomiarowe, edycyjne oraz obliczeniowe. Jesteśmy uprawnieni do prac geodezyjnych w zakresach 1, 2 oraz 4. Dodatkowo każdy geodeta (Częstochowa) dysponuje uprawnieniami operowania bezzałogowymi statkami powietrznymi, tzw. dronami.

Geodeta (Częstochowa) – Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.