Geodeta Częstochowa

Witamy na stronie Geo Express,

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi zarówno w zakresie geodezji klasycznej, jak i inżynieryjnej. Oferujemy usługi geodety w Częstochowie oraz jej okolic.

Szeroka oferta usług geodety w Częstochowie

Wykonujemy pomiary dla budownictwa, przemysłu oraz inżynierii w zakresie geodezyjnej obsługi budów, pomiaru obiektów budowlanych, pomiaru pionowości oraz obliczania mas ziemnych. Zajmujemy się również przygotowywaniem map, inwentaryzacją, pomiarami kontrolnymi, pracami prawnymi oraz podziałami nieruchomości. Świadczymy również usługi w zakresie ewidencji gruntów m.in. zgłaszamy nieruchomości do wpisu, uzyskujemy wpis i wyrys nieruchomości, jak i nanosimy zmiany danych w ewidencji gruntów oraz budynków, sprawdzamy stan faktyczny oraz ustalenia działki właściciela. Naszą ofertę geodety w Częstochowie kierujemy do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Stawiamy na precyzję i jakość świadczonych usług

Wiemy, jak ważna jest precyzja oraz jakość świadczonych usług. Dlatego wszystkie prace w obrębie geodezji w Częstochowie wykonujemy na najwyżej klasy sprzęcie marki Spectra Precision. Wszystkie dane, które zbierzemy przedstawiamy za pomocą systemu grafik CAD, a następnie wizualizujemy je w chmurze. W miejscach, w których mamy utrudniony dostęp korzystamy z dronów.

Zatrudniamy profesjonalistów – Geodeta Częstochowa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, aby geodeta (Częstochowa) miał niezbędne uprawnienia. Dlatego do naszego zespołu zatrudniliśmy geodetów, którzy posiadają kwalifikacje, wiedzę oraz doświadczenie. Dzięki temu mogą przygotowywać dokumentację prawną związaną z mapami podziałowymi, projektami podziału gruntu albo nieruchomości. Przygotowane przez nas dokumenty mogą służyć do celów sądowych oraz mogą być wiążącymi dla organów administracyjnych.

Wsparcie – Geodeta Częstochowa

Jesteśmy świadomi tego, jak różnorodne potrzeby mają nasi klienci, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz wyjaśniamy niejasności. Każdemu klientowi zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy. Wiemy, że tylko dzięki profesjonalnej obsłudze możemy sprostać oczekiwaniom osób najbardziej wymagających, które obdarzyły nas do tej pory zaufaniem, a jednocześnie zyskać Twoje.

Mamy doświadczenie – Geodeta Częstochowa

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług geodezyjnych. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. Rozwijamy się, wdrażamy nowoczesne techniki pomiarowe, edycyjne oraz obliczeniowe. Jesteśmy uprawnieni do prac geodezyjnych w zakresach 1, 2 oraz 4. Dysponujemy również uprawnieniami operowania bezzałogowymi statkami powietrznymi, tzw. dronami.

Geodeta (Częstochowa) – Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.  

Sprawdź również: Geodeta Olkusz, Geodeta Proszowice i Geodeta Skała