Geodeta Busko 

Każdy nasz geodeta (Busko) świadczy usługi na najwyższym poziomie, stawiając na pierwszym miejscu Twoje zadowolenie. Działamy na rynku już kilkanaście lat i cały czas podążamy za zmieniającymi się wymogami odbiorców. Geodeta Busko zapewnia kompleksowe wsparcie z zakresu geodezji inżynieryjnej i klasycznej. Cechuje nas pełen profesjonalizm i wykorzystanie nowoczesnych technik pomiarowych. Zachęcamy do skorzystania z usług osoby prywatne, jednostki sektora publicznego i przedsiębiorców.

Geodeta (Busko) – gdzie szukać?

Geodeta Busko posiada stosowne uprawnienia, które są poświadczeniem wiedzy i umiejętności. Dzięki temu każdy klient ma możliwość wykorzystania dokumentacji w trakcie załatwiania spraw prawnych i urzędowych. Doświadczenie zawodowe jest dla nas niezwykle ważne i pozwala realizować nawet najbardziej wymagające inwestycje.

Geodeta Busko zajmuje się głównie podziałem nieruchomości. W tym przypadku korzystamy z dokumentacji pozyskanej z urzędów i zgromadzonej przez klienta. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu planu podziału i złożenie wniosku o zatwierdzenie. To z kolei wpływa na sprawne wykonanie pracy i podział nieruchomości, który zostaje ujawniony w księgach wieczystych i dokumentacji ośrodka geodezyjno-kartograficznego.

 

Geodeta Busko – wiedza i doświadczenie

Geodeta Busko zajmuje się także przygotowywaniem map, które są wykorzystywane do celów projektowych. Ze współpracy skorzystać mogą deweloperzy, odbiorcy indywidualni oraz inwestorzy tworzący obiekty o komercyjnym charakterze. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści posiadają innowacyjny sprzęt, co pozwala wykonywać zadania z zachowaniem staranności i dokładności. Korzystamy także z dronów w sytuacji, gdy niezbędne jest zmierzenie działki z powietrza.

Geodeta (Busko) swój cennik ustala indywidualnie dla każdego klienta. Już na początku podjęcia współpracy wykonamy dla Ciebie szacunek kosztów usługi, mając na względzie konieczność sporządzenia dokumentacji i przeprowadzenia konkretnych zadań, jakie przed nami stoją. Ogromne znaczenie ma wielkość obiektu, zwłaszcza jeśli wyceniamy pracę z zakresu inwentaryzacji budynku i ewidencji gruntów.

Geodeta Busko – jak pracujemy?

Każdy geodeta (Busko) zatrudniony w naszej firmie wykonuje swoje prace z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Opracowania wykonujemy w systemach informatycznych, co pozwala prezentować dane w postaci modeli 3D (nazywanych chmurą punktów) lub w formie projektowania wspomaganego komputerowo ? CAD. Zadania są wykonywane sprawnie i terminowo, jednocześnie z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Zachęcamy do skorzystania z oferty.