Geodeta Bochnia

 

Jesteśmy zespołem specjalistów GEO EXPRESS, który zajmuje się kompleksową obsługą geodezyjną dla budownictwa, przemysłu oraz inżynierii.

Nasz geodeta (Bochnia) świadczy takie usługi jak: sporządzenie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej, pomiary domów oraz mieszkań, pionowości szachów windowych, nadzór inwestorki, tyczenie sieci uzbrojenia terenu, inwentaryzację elementów zagospodarowania, obliczanie mas ziemnych, jak i pozostałe prace, które wykonuje geodeta. Bochnia i okolice to miasta, w których świadczymy wszystkie usługi.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrzeby mają nasi Klienci. Dlatego nasz geodeta (Bochnia) świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jaki i przedsiębiorców czy klientów instytucjonalnych.

 

 

Geodeta Bochnia – dlaczego warto podjąć współpracę?

 

 

Oprócz kompleksowej obsługi zapewnimy Ci również wysoką jakość obsługi. Każdy geodeta (Bochnia) znajdujący się w naszej kadrze posiada odpowiednie uprawnienia, doświadczenie oraz wiedzę. Mają także dyplomy potwierdzające wykształcenie inżynieryjne. Posiadamy również uprawnienia  operatorów bezzałogowych statków powietrznych (dronów). Wykonujemy pomiary za pomocą specjalistycznego sprzętu firmy Spectra Precision. W drugiej połowie 2019 roku otrzymaliśmy na niego dotację unijną. To sprzęt wysokiej jakości, który wykonuje precyzyjne pomiary, a do tego działa niezawodnie. W miejscach, w których nie jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładnych pomiarów, nasz geodeta (Bochnia) korzysta wówczas z dronów. W zależności od rodzaju projektu oraz wymagań naszych inwestorów zebrane dane prezentujemy za pomocą grafik w systemie CAD. Następnie wizualizujemy je w chmurze punktów. Podczas naszej codziennej pracy geodeta (Bochnia) korzysta również z tachimetrów, odbiorników GPS, niwelatorów oraz dalmierzy laserowych i wykrywaczy urządzeń podziemnych.

 

 

Ubezpieczenie OC – Geodeta Bochnia

 

 

Zależy nam na tym, aby nasi Klienci darzyli nas zaufaniem. Dlatego realizację każdego projektu ubezpieczamy w ramach wykonywanej przez nas działalności gospodarczej na kwotę 500 tysięcy złotych.

 

 

Profesjonalna obsługa – Geodeta Bochnia

 

 

Jeśli masz jakieś pytania albo wątpliwości dotyczące współpracy z geodetą (Bochnia), chętnie na nie odpowiemy. Wyjaśnimy wszystko to, co jest dla Ciebie niejasne. Pragniemy, abyś na każdym etapie współpracy z nami czuł się komfortowo. Wszystkie zrealizowane projekty dostępne są na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy Cię do wyrażenia opinii oraz skorzystania z proponowanych usług.