Geodeta w Bochni

Jesteśmy zespołem specjalistów GEO EXPRESS, który zajmuje się kompleksową obsługą geodezyjną dla budownictwa, przemysłu oraz inżynierii.

W ramach naszej oferty proponujemy Ci: sporządzenie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej, pomiary domów oraz mieszkań, pionowości szachów windowych, nadzór inwestorki, tyczenie sieci uzbrojenia terenu, inwentaryzację elementów zagospodarowania, obliczanie mas ziemnych, jak i pozostałe prace, które wykonuje geodeta. Bochnia i okolice to miasta, w których świadczymy wszystkie usługi.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrzeby mają nasi Klienci. Dlatego ofertę usług geodezyjnych kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych z Bochni, oraz jej okolic.

Dlaczego warto współpracować z geodetą w Bochni?

Oprócz kompleksowej obsługi zapewnimy Ci również wysoką jakość obsługi. W naszej kadrze znajdują się geodeci z Bochni, którzy posiadają uprawnienia, mają doświadczenie oraz wiedzę. Mają także dyplomy potwierdzające wykształcenie inżynieryjne. Posiadamy również uprawnienia  operatorów bezzałogowych statków powietrznych (dronów). Wykonujemy pomiary za pomocą specjalistycznego sprzętu firmy Spectra Precision. W drugiej połowie 2019 roku otrzymaliśmy na niego dotację unijną. To sprzęt wysokiej jakości, który wykonuje precyzyjne pomiary, a do tego działa niezawodnie. W miejscach, w których nie jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładnych pomiarów, korzystamy z dronów. W zależności od rodzaju projektu oraz wymagań naszych inwestorów zebrane dane prezentujemy za pomocą grafik w systemie CAD. Następnie wizualizujemy je w chmurze punktów. Podczas naszej codziennej pracy nasi geodeci w Bochni korzystają również z tachimetrów, odbiorników GPS, niwelatorów oraz dalmierzy laserowych i wykrywaczy urządzeń podziemnych.

Ubezpieczenie OC – Geodeta Bochnia

Zależy nam na tym, aby nasi Klienci darzyli nas zaufaniem. Dlatego realizację każdego projektu ubezpieczamy w ramach wykonywanej przez nas działalności gospodarczej na kwotę 500 tysięcy złotych.

Profesjonalna obsługa – Geodeta Bochnia

Jeśli masz jakieś pytania albo wątpliwości dotyczące współpracy z geodetą (Bochnia), chętnie na nie odpowiemy. Wyjaśnimy wszystko to, co jest dla Ciebie niejasne. Pragniemy, abyś na każdym etapie współpracy z nami czuł się komfortowo. Wszystkie zrealizowane projekty dostępne są na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy Cię do wyrażenia opinii oraz skorzystania z proponowanych usług.

Sprawdź również: Geodeta Świątniki Górne, Geodeta Miechów i Geodeta Niepołomice