Geodeta – Kielce

Geodeta Kielce

Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne w Kielcach, adresowane zarówno do osób prywatnych, jak i firm planujących lub prowadzących rozbudowane inwestycje. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wysokiej jakości sprzęt oraz całościowa obsługa każdego przedsięwzięcia, w którym niezbędna jest współpraca z geodetą.

Każdy geodeta (Kielce) zatrudniony w naszej firmie to inżynier z uprawnieniami z zakresu 1, 2 i 4, co pozwala na realizację zleceń również z zakresu geodezji przemysłowej. Uprawnienia są gwarancją dla naszych klientów, że opracowana dokumentacja będzie mogła być wprowadzona do obrotu prawnego i stanowić podstawę do wydania decyzji administracyjnych przez właściwe urzędy.

Geodeta Kielce – czym się zajmuje?

Każdy geodeta (Kielce) pracujący w naszej firmie podejmie się realizacji prac związanych między innymi z obsługą dużych inwestycji budowlanych. Dysponujemy precyzyjnym sprzętem pomiarowym, a także systemami informatycznymi, w których dane są opracowywane. Prezentację pomiarów prowadzimy w postaci chmury punktów, czyli modeli 3D oraz w formie projektowania wspomaganego komputerowo (CAD).

Wykonujemy również zlecenia na terenach wymagających specjalistycznego sprzętu. Do tego celu geodeta (Kielce) wykorzystuje drona, którym może dokonać precyzyjnych pomiarów z powietrza. Klientom z branży budowlanej i przemysłowej oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie oceny poprawności wykonanych prac. Usługa może być zrealizowana na każdym etapie prowadzonej inwestycji.
Każdy geodeta (Kielce) pracujący na rzecz naszej firmy posiada wieloletnie doświadczenie i spore umiejętności. Przez ciągłe podwyższanie kompetencji jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej nowoczesne techniki pomiarowe.

Geodeta Kielce – współpraca

Współpracujemy również z osobami prywatnymi, dla których nasz geodeta (Kielce) wykona podział i scalenie nieruchomości, mapę do celów projektowych czy inwentaryzację budynku. Usługi obejmują także reprezentację klientów w postępowaniach administracyjnych oraz pozyskiwanie niezbędnej dokumentacji, jaką posiada wydział geodezji w Kielcach czy właściwy sąd wieczystoksięgowy.

Prowadzimy również prace powykonawcze, obejmujące między innymi: inwentaryzacje, pomiary powierzchni mieszkań i lokali oraz wykazy zmian danych ewidencyjnych. Wiedząc, jak istotny dla każdego inwestora jest czas, do prac przystępujemy niezwłocznie, aby terminowo opracować dla państwa kompletną dokumentację geodezyjną. Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe, co sprawia, że Geoexpress to profesjonalny, a jednocześnie tani geodeta (Kielce), współpracujący również z biurami projektowymi.

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby ustalić szczegóły prac, jakie ma wykonać nasz geodeta (Kielce), poznać cennik usług, a także uzgodnić termin realizacji zlecenia.

Geodeta – Kielce i okolice


Możemy także pomóc klientom indywidualnym planującym inwestycję związaną na przykład z kupnem mieszkania. Geodeta (Kielce) może dokonać pomiarów w celu sprawdzenia, czy podane na planie informacje są zgodne z prawdą. W każdym przypadku jesteśmy otwarci na współpracę, dlatego możemy się podjąć różnych, niestandardowych zleceń. Współpracujemy z osobami nie tylko z Kielc, ale też całego województwa świętokrzyskiego i małopolskiego.


Zależy nam na czasie klienta, dlatego zawsze staramy się pracować tak szybko, jak to tylko możliwe. Jednocześnie dotrzymujemy terminów, dlatego współpracując z nami, można liczyć na w pełni profesjonalną obsługę.


Geoexpress.pl – profesjonalny geodeta Kielce

Kontakt

 

Geo Express mgr inż. Mariusz Śladowski

 

tel. 504 424 166
e-mail: biuro@geoexpress.eu  geodezja.malopolska@op.pl

 

NIP: 6591470515
REGON: 120920489