Geodeta Kielce

Geodeta Kielce

Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne w Kielcach, adresowane zarówno do osób prywatnych, jak i firm planujących lub prowadzących rozbudowane inwestycje. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wysokiej jakości sprzęt oraz całościowa obsługa każdego przedsięwzięcia, w którym niezbędna jest współpraca z geodetą.

Nasz zespół tworzą inżynierowie z uprawnieniami z zakresu 1, 2 i 4, co pozwala na realizację zleceń również z zakresu geodezji przemysłowej. Uprawnienia są gwarancją dla naszych klientów, że opracowana dokumentacja będzie mogła być wprowadzona do obrotu prawnego i stanowić podstawę do wydania decyzji administracyjnych przez właściwe urzędy.

 

 

 

Geodeci Kielce

 

 

Nasi geodeci w Kielcach podejmują się realizacji prac związanych między innymi z obsługą dużych inwestycji budowlanych. Dysponujemy precyzyjnym sprzętem pomiarowym, a także systemami informatycznymi, w których dane są opracowywane. Prezentację pomiarów prowadzimy w postaci chmury punktów, czyli modeli 3D oraz w formie projektowania wspomaganego komputerowo (CAD).

Wykonujemy również zlecenia na terenach wymagających specjalistycznego sprzętu. Do tego celu wykorzystujemy drona, którym możemy dokonać precyzyjnych pomiarów z powietrza. Klientom z branży budowlanej i przemysłowej oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie oceny poprawności wykonanych prac. Usługa może być zrealizowana na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

 

 

Geodeta Kielce

 

Współpracujemy również z osobami prywatnymi, dla których nasz geodeta w Kielcach wykona podział i scalenie nieruchomości, mapę do celów projektowych czy inwentaryzację budynku. Usługi obejmują także reprezentację klientów w postępowaniach administracyjnych oraz pozyskiwanie niezbędnej dokumentacji, jaką posiada wydział geodezji w Kielcach czy właściwy sąd wieczystoksięgowy.

Prowadzimy również prace powykonawcze, obejmujące między innymi: inwentaryzacje, pomiary powierzchni mieszkań i lokali oraz wykazy zmian danych ewidencyjnych. Wiedząc, jak istotny dla każdego inwestora jest czas, do prac przystępujemy niezwłocznie, aby terminowo opracować dla państwa kompletną dokumentację geodezyjną. Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe, co sprawia, że Geoexpress to profesjonalny, a jednocześnie tani geodeta w Kielcach, współpracujący również z biurami projektowymi.

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby ustalić szczegóły prac, jakie ma wykonać nasz geodeta w Kielcach, poznać cennik usług, a także uzgodnić termin realizacji zlecenia.

Kontakt

 

Geo Express mgr inż. Mariusz Śladowski

 

tel. 504 424 166
e-mail: biuro@geoexpress.eu  geodezja.malopolska@op.pl

 

NIP: 6591470515
REGON: 120920489