Geodeta – Tarnów

Geodeta Tarnów

Nowoczesne metody pomiarowe, precyzja, fachowość oraz kompleksowa obsługa inwestycji to atuty określające usługi geodezyjne w Tarnowie, świadczone przez Geoexpress. Współpracujemy z klientami indywidualnymi w zakresie podziałów nieruchomości, tyczenia budynków czy sporządzania map do celów projektowych, a także z firmami, które realizują złożone zamierzenia budowlane.

Geoexpress to również nowoczesny sprzęt pomiarowy, w który ustawicznie inwestujemy. Dysponujemy precyzyjnymi urządzeniami marek Spectra i Topcon, spełniającymi najwyższe standardy jakościowe. W przypadku niektórych inwestycji korzystamy również z drona, umożliwiającego wykonanie dokładnych pomiarów z powietrza. Wyróżnikiem naszej oferty jest także zespół doświadczonych geodetów z Tarnowa, posiadających niezbędne uprawnienia.

 

Geodezja Tarnów

 

Jakie usługi w zakresie geodezji w Tarnowie oferujemy? Podstawowym zakresem działalności Geoexpress jest przygotowywanie podziałów i scaleń nieruchomości, wraz z pełną dokumentacją techniczną. Przygotowujemy także mapy do celów projektowych, które są niezbędne do uzyskania przez inwestora pozwolenia na budowę. Oferujemy również profesjonalne pomiary geodezyjne z wykorzystaniem tradycyjnych, jak i nowoczesnych metod.

Podejmujemy się realizacji zleceń w zakresie ewidencji gruntów oraz inwentaryzacji budynków, także na rzecz klientów biznesowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na obsługę inwestycji z zakresu geodezji inżynieryjnej, przede wszystkim z branży budowlanej i przemysłowej. Zajmujemy się nie tylko pomiarami niezbędnymi w procesie budowlano montażowym, ale także możemy ocenić poprawność wykonanych prac, niezależnie od aktualnego etapu inwestycji.

 

Geodeta Tarnów

 

Co sprawia, że warto skorzystać z usług naszego geodety w Tarnowie? Zespół Geoexpress tworzą inżynierowie legitymujący się dużym doświadczeniem, posiadający uprawnienia z zakresu 1, 2 i 4. Dzięki temu możemy podejmować się zleceń w zakresie pomiarów sytuacyjno wysokościowych, a przygotowana przez geodetę z Tarnowa dokumentacja jest podstawą do wydania decyzji administracyjnych przez właściwe urzędy, czy do dokonania wpisu w księdze wieczystej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług, jakie może zrealizować nasz geodeta w Tarnowie. Cennik prac, zakres czy termin wykonania uzgodnią państwo podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. W zależności od potrzeb inwestorów, opracowania geodezyjne przygotowujemy w systemach informatycznych, umożliwiających prezentację danych zarówno w formie modeli 3D (chmury punktów), jak i projektowania wspomaganego komputerowo (CAD).

 

Profesjonalny geodeta w Tarnowie

 

Nasza firma działa na rynku już ponad 10 lat. W tym czasie zyskaliśmy potrzebne doświadczenie, by podjąć się najbardziej skomplikowanych zleceń z zakresu działań geodety w Tarnowie i okolicach. Wiemy, że technologia nieprzerwanie się rozwija, dlatego podwyższamy nasze kompetencje, jednocześnie wprowadzając do oferty nowoczesne techniki pomiarowe i kupując najwyższej klasy urządzenia. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Nasi specjaliści oferują profesjonalne doradztwo.

Mapa wykonana przez doświadczonego geodetę (Tarnów) może być wykorzystana w ramach sporów sądowych, na przykład z sąsiadem posiadanej działki. Pomożemy również w tym przypadku. Wszystkie nasze działania wiążą się ze sporządzaniem profesjonalnej dokumentacji, która po wykonaniu usługi zostanie wręczona klientowi.

Zawsze jesteśmy terminowi, a nasze działania wykonujemy tak szybko, jak to możliwe, jednocześnie proponując atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszany do kontaktu.

Kontakt

 

Geo Express mgr inż. Mariusz Śladowski

 

tel. 504 424 166
e-mail: biuro@geoexpress.eu  geodezja.malopolska@op.pl

 

NIP: 6591470515
REGON: 120920489