Geodeta Olkusz

Geodeta Olkusz

Budowa domu, projekt podziału nieruchomości czy uporządkowanie kwestii związanych z ewidencją gruntów to sytuacje, w których pomocny jest geodeta z Olkusza. Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie spraw geodezyjnych, niezależnie od skali prowadzonej inwestycji. Specjalizujemy się zarówno w geodezji klasycznej, jak i inżynieryjnej, związanej z branżą budowlaną oraz przemysłową.

 

Nasi geodeci w Olkuszu wspierają inwestorów również w kwestii zmian w ewidencji gruntów. Zajmujemy się przygotowaniem dokumentacji oraz reprezentujemy klientów podczas procedury administracyjnej związanej z wpisem do ewidencji gruntów lub dokonaniem w niej zmian. Pomagamy między innymi w nanoszeniu korekt, uzyskaniu wypisów i wyrysów nieruchomości czy sprawdzaniu stanu faktycznego i ustalaniu właściciela działki.

 

Usługi geodezyjne Olkusz

 

Geoexpress świadczy usługi geodezyjne w Olkuszu, które wyróżnia precyzja oraz profesjonalizm. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu marki Spectra oraz Topcom, które oprócz dokładności pomiarów pozwalają na ich szybkie przeprowadzenie. W trudnych warunkach terenowych wykorzystujemy drona, co znacznie ułatwia przygotowanie dokumentacji geodezyjnej rozległych inwestycji budowlanych.

Realizujemy także prace powykonawcze, obejmujące między innymi: inwentaryzacje oraz pomiary powierzchni mieszkań i lokali. Ofertę adresujemy również do klientów, którzy chcą zweryfikować poprawność już wykonanych prac. Usługa ta może być zlecona na dowolnym etapie inwestycji. Współpracując z klientami, przejmujemy na siebie wszelkie sprawy administracyjne, pozyskując dokumentację, niezbędną do przygotowania opracowania geodezyjnego.

 

Mapa geodezyjna Olkusz

 

Nasi inżynierowie posiadają niezbędne uprawnienia z zakresu 1, 2 i 4, dzięki którym mapa geodezyjna w Olkuszu czy inne opracowanie może zostać wprowadzone do obrotu prawnego i stanowić podstawę do wydania decyzji administracyjnej czy dokonania wpisu w księdze wieczystej. W zależności od rodzaju sporządzanej dokumentacji oraz indywidualnych potrzeb klienta, wyniki pomiarów prezentujemy w formie chmury punktów lub projektowania wspomaganego komputerowo (CAD).

Zapraszamy do współpracy! W razie pytań lub wątpliwości wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Geoexpress to tani geodeta w Olkuszu, oferujący usługi najwyższej jakości. Do prac pomiarowych przystępujemy niezwłocznie, dzięki czemu klienci mogą rozpocząć zaplanowaną inwestycję zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem. Współpraca z nami to także pełne wsparcie merytoryczne oraz profesjonalne doradztwo.

Kontakt

 

Geo Express mgr inż. Mariusz Śladowski

 

tel. 504 424 166
e-mail: biuro@geoexpress.eu  geodezja.malopolska@op.pl

 

NIP: 6591470515
REGON: 120920489