Geodeta Niepołomice

Geodezja Niepołomice

Usługi geodezyjne w Niepołomicach, jakie oferujemy naszym klientom, to rozwiązania kompleksowe, przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Geoexpress wyróżnia precyzja, terminowość oraz stosowanie nowoczesnych technik pomiarowych, umożliwiających pracę nawet w trudnych warunkach terenowych.

Realizujemy zlecenia z zakresu geodezji klasycznej oraz inżynieryjnej, oferując specjalistyczne pomiary między innymi dla branży budowlanej i przemysłowej. Dysponujemy zespołem doświadczonych inżynierów, dzięki czemu współpracujący z nami geodeta w Niepołomicach może podjąć się także weryfikacji wykonanych już prac na budowie, niezależnie od etapu, na jakim znajduje się inwestycja.

Mapy geodezyjne Niepołomice

 

 

Podstawową usługą, jaką świadczymy dla klientów indywidualnych i firm są mapy geodezyjne w Niepołomicach, opracowywane przede wszystkim na potrzeby pozwolenia na budowę. Wyposażenie, jakim dysponujemy, pozwala na wykonanie precyzyjnych pomiarów oraz ich opracowanie w systemach informatycznych. Wyniki prezentujemy w postaci chmury punktów, czyli modeli 3D lub w formie projektowania wspomaganego komputerowo (CAD).

W katalogu naszych usług znajduje się również pełna obsługa geodezyjna podziałów i scaleń nieruchomości. Oferujemy rozwiązania kompleksowe, polegające na pozyskaniu niezbędnej dokumentacji, przygotowaniu planu podziału oraz złożeniu w imieniu klienta wniosku o zatwierdzenie. Po wydaniu pozytywnej decyzji przez właściwy organ samorządu terytorialnego opracowujemy finalny podział, który następnie ujawniany jest w zasobach geodezyjnych oraz w księgach wieczystych.

Geodeta Niepołomice cennik

 

 

Warto podkreślić, że klienci decydujący się na skorzystanie z usług naszego geodety w Niepołomicach, cennik usługi poznają już na początku współpracy. Na finalny koszt prac geodezyjnych ma wpływ między innymi wielkość nieruchomości, a także rodzaj dokumentacji, jaką mamy przygotować. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, aby uzyskać szczegółowe informacje o usługach geodezyjnych w Niepołomicach oraz ich cenniku.

Zapraszamy do współpracy! Zapewniamy kompleksowa obsługę każdej inwestycji, niezależnie od jej zakresu oraz stopnia skomplikowania. Pomiary wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnego i niezwykle precyzyjnego sprzętu firm Spectra oraz Topcon. Nasi geodeci posiadają uprawnienia z zakresu 1, 2 i 4, dzięki czemu przygotowana dokumentacja może być wprowadzona do obrotu prawnego i stanowić podstawę do wydania decyzji administracyjnych.

Kontakt

 

Geo Express mgr inż. Mariusz Śladowski

 

tel. 504 424 166
e-mail: biuro@geoexpress.eu  geodezja.malopolska@op.pl

 

NIP: 6591470515
REGON: 120920489