Geodeta Wadowice

Geodeta Wadowice

Precyzja pomiarów, terminowość oraz kompleksowe podejście do każdego zlecenia to cechy, jakie charakteryzują nasze usługi geodezyjne w Wadowicach. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z inwestorami, przygotowującymi lub realizującymi duże przedsięwzięcia budowlane.

Wyróżnikiem naszej firmy jest korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie pomiarów oraz opracowywania danych. Dzięki posiadanemu sprzętowi możemy realizować nawet skomplikowane zlecenia, włącznie z dokonywaniem pomiarów z powietrza, z wykorzystaniem drona. Zajmujemy się geodezją klasyczną, jak i inżynieryjną, oferują pomiary oraz opracowanie dokumentacji geodezyjnej dla firm z branży budowlanej oraz przemysłowej.

 

Geodezja Wadowice

 

Nasza oferta w zakresie geodezji w Wadowicach obejmuje przede wszystkim usługi w zakresie podziału i scalania nieruchomości. Dla klientów przygotowujemy wstępny projekt, składamy wniosek do odpowiednich organów, a także dokonujemy ostatecznego podziału. W ramach kompleksowej usługi zajmujemy się także pozyskiwaniem dokumentacji z właściwych urzędów, niezbędnej do stworzenia opracowania geodezyjnego.

Klientom oferujemy również przygotowywanie map do celów projektowych, które są niezbędnym elementem do uzyskania pozwolenia na budowę. Dokumentacja opracowywana jest przez geodetów z uprawnieniami, dzięki czemu może być wprowadzona do obrotu prawnego i stanowić podstawę do wydania decyzji administracyjnej przez właściwe urzędy. Pomiarów dokonujemy z wykorzystaniem precyzyjnego sprzętu, a dane opracowujemy w systemach informatycznych, umożliwiających ich prezentację w za pomocą grafik oraz wizualizacji w chmurze punktów.

 

Firma geodezyjna Wadowice

 

Geo Express, jako firma geodezyjna w Wadowicach, istnieje na rynku od 2009 roku. Dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji oraz inwestycjom w nowoczesny sprzęt pomiarowy klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie geodezji, w tym realizację zleceń związanych z ewidencją gruntów oraz inwentaryzacją budynków. Nasi geodeci posiadają kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania pomiarów niezbędnych w każdym procesie inwestycyjnym, niezależnie od jego skali czy lokalizacji.

Jeśli szukają państwo usług geodety w Wadowicach ? zapraszamy do kontaktu. Współpracując z nami, klienci zyskują terminową oraz szybką realizację zleconych prac, a także atrakcyjne warunki cenowe. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych inżynierów są gwarancją profesjonalizmu. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać niezbędne informacje na temat zakresu usług oraz warunków przyszłej współpracy.

Kontakt

 

Geo Express mgr inż. Mariusz Śladowski

 

tel. 504 424 166
e-mail: biuro@geoexpress.eu  geodezja.malopolska@op.pl

 

NIP: 6591470515
REGON: 120920489