Geodeta Skawina

Geodeta Skawina

Naszą ofertę, obejmującą usługi geodezyjne w Skawinie, adresujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. Istniejemy na rynku od 2009 roku, zajmując się opracowywaniem kompleksowej dokumentacji geodezyjnej. Tym, co wyróżnia Geo Express, jest doskonałe zaplecze technologiczne oraz zespół inżynierów z uprawnieniami z zakresu 1, 2 i 4, co pozwala na kompleksową obsługę inwestycji, niezależnie od ich rozmiaru i zakresu.

 

Realizujemy również usługi w zakresie geodezji inżynieryjnej, oferując wsparcie przede wszystkim firmom z branży budowlanej. Zajmujemy się pomiarami niezbędnymi do realizacji procesów budowlano ? montażowych, a także oceniamy poprawność zrealizowanych prac na każdym etapie inwestycji. Dysponując profesjonalnym sprzętem, w tym dronami, wykonujemy precyzyjne pomiary nawet w trudnych warunkach.

 

Geodezja Skawina

 

Nasze usługi w zakresie klasycznej geodezji w Skawinie, obejmują między innymi przygotowywanie map do celów projektowych. To dokument niezbędny do rozpoczęcia inwestycji i uzyskania pozwolenia na budowę. Opracowania zgodne są z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, a uprawnienia, jakie posiadają nasi geodeci, pozwalają na wykorzystanie map w postępowaniach administracyjnych.

 

Realizujemy również prace związane z podziałami nieruchomości. Podstawą jest wstępny projekt podziału, który następnie przekazujemy do odpowiednich władz miejscowych w celu zatwierdzenia. Klientom oferujemy rozwiązania kompleksowe, wykonując także ostateczny podział nieruchomości. W zakresie naszych usług znajdują się także zaawansowane zlecenia z zakresu ewidencji gruntów i inwentaryzacji budynków.

 

Firma geodezyjna Skawina

 

Jako firma geodezyjna w Skawinie dążymy do tego, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. W tym celu wciąż inwestujemy w sprzęt, który umożliwia nam dokonywanie precyzyjnych pomiarów. Korzystamy z urządzeń marek Spectra i Topcon, usprawniających jednocześnie wszystkie prace terenowe. Naszym atutem są także szkolenia.

 

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o usługach, jakie proponujemy klientom. Poznając państwa oczekiwania, będziemy w stanie przygotować atrakcyjną ofertę, obejmującą kompleksową obsługę geodezyjną każdej inwestycji. Do opracowywania danych korzystamy z nowoczesnych rozwiązań informatycznych, dzięki czemu wyniki możemy prezentować zarówno za pomocą modeli 3D, jak i grafik przygotowywanych w systemie CAD.

Kontakt

 

Geo Express mgr inż. Mariusz Śladowski

 

tel. 504 424 166
e-mail: biuro@geoexpress.eu  geodezja.malopolska@op.pl

 

NIP: 6591470515
REGON: 120920489