Geodeta w Wieliczce

Geodeta Wieliczka

Usługi geodezyjne w Wieliczce to oferta, jaką kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych i biur projektowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą każdej inwestycji ? od etapu projektowego, wytyczenia budynku, aż do inwentaryzacji powykonawczej. Na rynku istniejemy od 2009 roku, świadcząc usługi w zakresie geodezji klasycznej oraz inżynieryjnej.

Wyróżnikiem oferty Geo Express są nowoczesne techniki pomiarowe, edycyjne i obliczeniowe, które wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania. Wyposażenie w sprzęt najwyższej klasy Spectra Precision i Topcon z kolei to gwarancja niezawodności i precyzji w zakresie prac pomiarowych, dzięki czemu inwestorzy otrzymują mapy i opracowania geodezyjne przygotowane z najwyższą dbałością o ich jakość. Sprzęt to nie wszystko, ponieważ wyłącznie doświadczony geodeta (Wieliczka) będzie w stanie zagwarantować wysoką próbę i dokładność sporządzanych dokumentów. Współpracujemy z klientami z Wieliczki oraz okolic.

Geodezja Wieliczka

Świadcząc usługi z zakresu geodezji w Wieliczce i na terenie innych miejscowości województwa małopolskiego oferujemy wykonanie opracowań geodezyjnych zarówno w formie grafik w systemie CAD, jak i wizualizacji w chmurze punktów. Forma dokumentacji zależna jest od wymagań zamawiającego, a także od rodzaju realizowanej inwestycji. W każdym przypadku geodeta z Wieliczki dopasuje się do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasi geodeci w Wieliczce posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, pozwalające na podpisywanie przygotowanej dokumentacji geodezyjnej. Dzięki temu opracowania i mapy mogą być wprowadzane do obrotu prawnego i są podstawą do przygotowania projektów budowlanych, wydania decyzji w zakresie rozgraniczenia nieruchomości czy zgłoszenia do ewidencji gruntów i budynków.

Mapa geodezyjna – Geodeta Wieliczka

Podstawową usługą, jaką świadczymy na rzecz naszych klientów, jest kompleksowo opracowana mapa geodezyjna. Wieliczka, Miechów, Olkusz, Gołcza czy Zielonki to tylko kilka spośród wielu miast, w których wykonujemy prace geodezyjne. Obsługujemy inwestycje na obszarze całego województwa małopolskiego, oferując jednocześnie swoje usługi także w innych regionach kraju. Wykonujemy mapy do celów projektowych, przygotowane na podstawie mapy zasadniczej.

Mapa geodezyjna obejmuje między innymi: usytuowanie infrastruktury komunikacyjnej w otoczeniu działki, linie zabudowy, a także umiejscowienie zieleni, ze szczególnym uwzględnieniem pomników przyrody. Opracowania kartograficzne dostosowane są do obowiązujących w tym zakresie przepisów, dzięki czemu mogą być podstawą do wykonania projektu budowlanego domu, garażu, hali, przyłącza do sieci czy drogi.

Usługi geodezyjne Wieliczka

Usługi geodezyjne Wieliczka to także mapy inwentaryzacyjne, pomiary kontrolne, prace prawne oraz podziały nieruchomości. Współpracujemy z inwestorami na każdym etapie prowadzonych robót, pomagając zarówno w fazie przygotowawczej (podziały nieruchomości, wznowienia i wyznaczenia granic, inwentaryzacja architektoniczna), jak i podczas realizacji prac (tyczenie budynków, tyczenie sieci uzbrojenia terenu, nadzór inwestorski oraz pomiary kontrolne konstrukcji).

Nasze usługi obejmują także prace powykonawcze takie jak: inwentaryzacja powykonawcza budynków, pomiary powierzchni mieszkań i lokali, wykazy zmian danych ewidencyjnych czy inwentaryzacja elementów zagospodarowania. Przygotowana dokumentacja jest podstawą do dokonania między innymi wpisów w księgach wieczystych czy zmian w ewidencji gruntów. Minimalizując zaangażowanie inwestorów w prowadzone prace geodezyjne, pozyskujemy w ich imieniu niezbędne dokumenty oraz mapy, umożliwiające przygotowanie opracowań zgodnie z obowiązującymi przepisami. Każdy pracujący na rzecz naszej firmy geodeta (Wieliczka) jest specjalistą w swojej dziedzinie, który jednocześnie kieruje się przyjaznym nastawieniem do klienta z Wieliczki i okolic. Zależy nam na owocnej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Współpracując z nami macie państwo gwarancję, że opracowaniem zajmie się uprawniony i doświadczony geodeta Wieliczka. Cennik usług jest ustalany indywidualnie z klientem, na podstawie między innymi zakresu zlecenia, a także rodzaju dokumentacji geodezyjnej, jaka jest wymagana w konkretnym przypadku. Wystarczy skontaktować się z nami, aby ustalić szczegóły współpracy, co pozwoli nam przygotować dla państwa atrakcyjną ofertę.

Profesjonalny geodeta ? Wieliczka

Lata doświadczenia w branży i nabyte umiejętności sprawiają, że jesteśmy w stanie uporać się z najbardziej skomplikowanymi zleceniami, nadal oferując stosunkowo atrakcyjne ceny usług. Chętnie pomożemy także w innych dziedzinach powiązanych z geodetą w Wieliczce i okolicach, nawet niewymienionych wyżej. Proponujemy też profesjonalne doradztwo. Nieprzypadkowo zaufało nam już tak wielu klientów.

Sprawdź również: Geodeta Liszki i Geodeta Michałowice

Kontakt

 

Geo Express mgr inż. Mariusz Śladowski

 

tel. 504 424 166
e-mail: biuro@geoexpress.eu  geodezja.malopolska@op.pl

 

NIP: 6591470515
REGON: 120920489