Geodeta – Tarnowskie Góry

Czy planujesz budowę domu i potrzebujesz wytyczenia mapki geodezyjnej do celów projektowych? Doskonale się składa, nasz geodeta (Tarnowskie Góry) wykona dla Ciebie taką mapkę. Jednak jeżeli potrzebujesz jeszcze jakiejś usługi, nie musisz szukać kogoś innego. Nasza firma świadczy szeroki usługi z zakresu geodezji, a każdy nasz geodeta (Tarnowskie Góry) posiada odpowiednią wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że wszystko zostanie przeprowadzone i przygotowane zgodnie z przepisami.

 

Co wyróżnia naszą ofertę? – Geodeta Tarnowskie Góry

 

Naszymi klientami są osoby indywidualne, przedsiębiorcy oraz jednostki sektora publicznego. Doskonale zdajemy sobie, że każdy nasz klient ma inne potrzeby oraz oczekiwania wobec usług, które świadczymy. Dlatego proponujemy indywidualne podejście o wsparcia na każdym etapie współpracy. W naszym zespole znajdują się osoby, które posiadają wiedzę, doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje uprawiające do wykonywania zawodu geodety w Tarnowskich Górach. Oprócz tego podczas współpracy z nami możesz mieć pewność, że nasz geodeta (Tarnowskie Góry) pracuje na sprzęcie najwyższej klasy. W 2019 roku otrzymaliśmy dotację unijną na zakup sprzętu marki Spectra Precision. Dzięki niemu możemy wykonywać niezwykle precyzyjne pomiary. W zależności od tego, jakie wymagania mają nasi klienci, uzyskane dane prezentujemy w formie grafik CAD oraz wizualizujemy je w chmurze. Jeśli są miejsca, do których nie możemy dotrzeć, wykonujemy pomiary za pomocą dronów.

 

Jakie usługi świadczy geodeta (Tarnowskie Góry)?

 

Nasz geodeta (Tarnowskie Góry) zajmuje się: tyczeniem budynków, pomiarami przemieszczeń poziomych oraz pionowych, montażem szczelinomierzy, pionowaniem szachtów windowych i budowli wysokich oraz obliczaniem mas ziemnych metodą 3D i metodą klasyczną. Geodeta (Tarnowskie Góry) zajmuje się również pracami przygotowawczymi i projektowymi oraz realizacyjnymi i powykonawczymi. Wykonujemy pomiary geodezyjne, przygotowujemy mapki do celów geodezyjnych, podziały nieruchomości, inwentaryzację oraz ewidencję gruntów.

 

Oferujemy wsparcie – Geodeta Tarnowskie Góry

 

Prowadzimy firmę geodezyjną od ponad 10 lat, a każdy nasz geodeta (Tarnowskie Góry) posiadaja uprawnienia w zakresie 1, 2 oraz 4. Przez cały okres naszej działalności spotkaliśmy się z licznymi pytaniami, które mają nasi klienci. Jeśli i Ty masz pytania, coś jest dla Ciebie niejasne albo budzi Twe wątpliwości to każdy nasz geodeta (Tarnowskie Góry) chętnie udzieli odpowiedzi, skontaktuj się z nami. Nasz profesjonalny geodeta (Tarnowskie Góry) odpowie na każde Twoje pytanie. Jesteśmy świadomi tego, jak ważna jest dla Ciebie profesjonalna porada. Podczas współpracy z nami chcemy zapewnić Ci najwyższy standard obsługi.

 

Geodeta Tarnowskie Góry. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy Cię również do wyrażenia swojej opinii. Każde wyrażenie swego zdania jest dla nas na wagę złota. Zależy nam na tym, aby udoskonalać działanie naszej firmy, żeby każdy klient odczuwał satysfakcję z nawiązanej współpracy z geodetą w Tarnowskich Górach.