Geodeta w Tarnowskich Górach

Czy planujesz budowę domu i potrzebujesz wytyczenia mapki geodezyjnej do celów projektowych? Jesteśmy firmą geodezyjną GEO EXPRESS. Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie geodezji klasycznej oraz inżynieryjnej na terenie miasta Tarnowskie Góry.

Co wyróżnia naszą ofertę? – Geodeta Tarnowskie Góry

Naszymi klientami są osoby indywidualne, przedsiębiorcy oraz jednostki sektora publicznego. Doskonale zdajemy sobie, że każdy nasz klient ma inne potrzeby oraz oczekiwania wobec usług, które świadczymy. Dlatego proponujemy indywidualne podejście o wsparcia na każdym etapie współpracy. W naszym zespole znajdują się osoby, które posiadają wiedzę, doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje uprawiające do wykonywania zawodu geodety w Tarnowskich Górach. Oprócz tego podczas współpracy z nami możesz mieć pewność, że pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy. W 2019 roku otrzymaliśmy dotację unijną na zakup sprzętu marki Spectra Precision. Dzięki niemu możemy wykonywać niezwykle precyzyjne pomiary. W zależności od tego, jakie wymagania mają nasi klienci, uzyskane dane prezentujemy w formie grafik CAD oraz wizualizujemy je w chmurze. Jeśli są miejsca, do których nie możemy dotrzeć, wykonujemy pomiary za pomocą dronów.

Jakie usługi świadczy geodeta w Tarnowskich Górach?

W naszej ofercie dostępne są usługi z zakresu geodezji inżynieryjnej. Obejmują one kolejno: tyczenie budynków, pomiary przemieszczeń poziomych oraz pionowych, montaż szczelinomierzy, pionowość szachtów windowych i budowli wysokich oraz obliczanie mas ziemnych metodą 3D i metodą klasyczną. Geodeta (Tarnowskie Góry) się również pracami przygotowawczymi i projektowymi oraz realizacyjnymi i powykonawczymi. Wykonujemy pomiary geodezyjne, przygotowujemy mapki do celów geodezyjnych, podziały nieruchomości, inwentaryzację oraz ewidencję gruntów.

Oferujemy wsparcie – Geodeta Tarnowskie Góry

Prowadzimy firmę geodezyjną od ponad 10 lat, a zatrudnieni przez nas specjaliści posiadają uprawnienia w zakresie 1, 2 oraz 4. Przez cały okres naszej działalności spotkaliśmy się z licznymi pytaniami, które mają nasi klienci. Jeśli i Ty masz pytania, coś jest dla Ciebie niejasne albo budzi Twe wątpliwości to każdy nasz geodeta (Tarnowskie Góry) chętnie udzieli odpowiedzi, skontaktuj się z nami. Jako profesjonalni geodeci (Tarnowskie Góry) odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy świadomi tego, jak ważna jest dla Ciebie profesjonalna porada. Podczas współpracy z nami chcemy zapewnić Ci najwyższy standard obsługi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszymi geodetami w Tarnowskich Górach i okolicach. Zapraszamy Cię również do wyrażenia swojej opinii. Każde wyrażenie swego zdania jest dla nas na wagę złota. Zależy nam na tym, aby udoskonalać działanie naszej firmy, żeby każdy klient odczuwał satysfakcję z nawiązanej współpracy z geodetą w Tarnowskich Górach.

Sprawdź również: Geodeta Czernichów i Geodeta Gdów