Geodeta Rzeszów

Geodeta Rzeszów

Ofertę usług geodezyjnych w Rzeszowie kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, prowadzących rozległe inwestycje budowlane. Wyróżnikiem naszej frmy jest nowoczesny sprzęt, możliwość wykonywania pomiarów także z powietrza oraz kompleksowa obsługa. Klienci zyskują wsparcie nie tylko w zakresie przygotowania dokumentacji geodezyjnej, ale także na etapie postępowania administracyjnego.

 

Nasi geodeci w Rzeszowie posiadają niezbędne uprawnienia, dzięki czemu wszystkie opracowania mogą być wprowadzone do obrotu prawnego i stanowią podstawę do wydania decyzji administracyjnych przez urzędy rożnych szczebli. Wiemy, jak cenny jest czas inwestorów, dlatego też do realizacji każdego zlecenia przystępujemy niezwłocznie. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje o warunkach przyszłej współpracy.

 

Geodezja Rzeszów

 

Usługi w zakresie geodezji w Rzeszowie to między innymi oferta kierowana do osób zainteresowanych podziałem nieruchomości. Przygotowujemy kompleksową dokumentację stanowiącą projekt planu podziału, występujemy w państwa imieniu do właściwych urzędów z wnioskiem o jego zatwierdzenie, a także opracowujemy ostateczny podział działki, który można następnie ujawnić w księdze wieczystej.

Zajmujemy się również opracowywaniem map do celów projektowych, które są niezbędnym dokumentem dla biura architektonicznego, przygotowującego projekt budowlany. Pomiary wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, zapewniającego nie tylko precyzję, ale przede wszystkim możliwość różnorodnego opracowania zebranych danych. Prezentujemy je za pomocą grafik lub wizualizacji w chmurze punktów.

 

Firmy geodezyjne Rzeszów

 

Jako firma geodezyjna w Rzeszowie, obsługujemy kompleksowo również rozbudowane inwestycje, wymagające doświadczenia, umiejętności oraz precyzji. Pracujemy także na terenach trudnych, wykorzystując do pomiarów drona. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami instytucjonalnymi, którym oferujemy całościową obsługę zamierzeń deweloperskich, czy przemysłowych. W zakresie geodezji inżynieryjnej zajmujemy się również oceną poprawności wykonanych prac, na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

 

Jeśli szukają państwo profesjonalnych usług geodezyjnych ? zapraszamy do współpracy! Podczas wstępnej rozmowy przedstawimy zakres usług, jakie świadczy nasz geodeta w Rzeszowie, cennik poszczególnych prac, a także termin ich realizacji. Gwarantujemy rzetelną i terminową obsługę każdej inwestycji, z wykorzystaniem precyzyjnego sprzętu pomiarowego renomowanych marek Spectra oraz Topcon.

 

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby ustalić szczegóły prac, jakie ma wykonać nasz geodeta w Kielcach, poznać cennik usług, a także uzgodnić termin realizacji zlecenia.

Kontakt

 

Geo Express mgr inż. Mariusz Śladowski

 

tel. 504 424 166
e-mail: biuro@geoexpress.eu  geodezja.malopolska@op.pl

 

NIP: 6591470515
REGON: 120920489