Geodezja, pomiary geodezyjne Kraków

 

 

Firma geodezyjna Geo Express Kraków – doświadczenie, technologia, innowacje

Geo Express to biuro geodezyjne działające w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Na rynku istniejemy od 2009 roku, oferując klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie geodezji klasycznej oraz inżynieryjnej. Wyróżnia nas stosowanie nowoczesnych technik pomiarowych, profesjonalizm oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne, pozwalające na realizację zadań zarówno na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jak i jednostek sektora publicznego.

Każdy zatrudniony u nas geodeta (Kraków) dysponuje uprawnieniami z zakresu 1, 2 i 4. Daje to klientom możliwość wykorzystania sporządzonej dokumentacji podczas załatwiania spraw urzędowych oraz prawnych. Zespół Geo Express tworzą inżynierowie z bogatym doświadczeniem zawodowym, które pozwala na obsługę nawet rozbudowanych inwestycji, wymagających kompleksowego podejścia do spraw geodezyjnych.

Geodeta Kraków i okolice

Geodeta (Kraków) zajmuje się między innymi podziałem nieruchomości. W ramach tego zadania zapoznaje się z dokumentacją zarówno zgromadzoną przez klienta, jak i pozyskaną z właściwych urzędów. Następnie przygotowuje projekt planu podziału oraz składa wniosek o jego zatwierdzenie. Na tej podstawie może dokonać podziału nieruchomości, który będzie ujawniony w dokumentacji ośrodka geodezyjno-kartograficznego oraz w księgach wieczystych.

Geodeta (Kraków) przygotowuje również mapy do celów projektowych. W tym przypadku współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi deweloperami oraz inwestorami wznoszącymi obiekty o charakterze komercyjnym. Dzięki wyposażeniu naszej firmy geodezyjnej w Krakowie w nowoczesny sprzęt, realizowane pomiary cechują się ogromną precyzją. W miejscach, w których niezbędne jest zmierzenie działki z powietrza, korzystamy z drona.

Geodeta Kraków cennik

Zatrudniony przez nas geodeta (Kraków) ma cennik ustalany indywidualnie. Szacowanie kosztów usługi wykonujemy na początku współpracy, biorąc pod uwagę rozmiar zadań, jakie przed nami stoją oraz charakter dokumentacji, którą mamy sporządzić. Inaczej wyceniane są również prace z zakresu ewidencji gruntów i inwentaryzacji budynków. W tym przypadku największe znaczenie ma wielkość obiektu.

Opracowania geodezyjne sporządzamy w systemach informatycznych, pozwalających na prezentację danych w formie modeli 3D, zwanych inaczej chmurą punktów lub jako projektowanie wspomagane komputerowo (CAD). Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii przy pomiarach oraz przy sporządzaniu dokumentacji geodezyjnej, prace realizujemy szybko, przywiązując ogromną wagę do precyzji i dbałości o detale. Profesjonalny geodeta (Kraków) z firmy GEO EXPRESS zaprasza do współpracy!

Profesjonalny geodeta – Kraków

Branża geodezyjna jest szczególnie wymagająca, ponieważ od dokładności pomiarów zależy na przykład uzyskanie pozwolenia na budowę obiektu i nie tylko. Z tego powodu cały czas rozwijamy się, szkolimy pracowników i podwyższamy kompetencje, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie sprawia, że możemy doradzić w przypadku różnych zagadnień dotyczących geodezji, nawet niewymienionych w ofercie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy nowoczesne rozwiązania.

Geodeta (Kraków) może zostać wysłany do Krakowa lub okolic, jednak nasza firma oferuje swoje usługi także na terenie całego województwa małopolskiego. Chętnie dopasujemy się do wymagań.

Zawsze dotrzymujemy terminów usług. Jesteśmy punktualni i rzetelni w swojej pracy. Nasz geodeta (Kraków) na pewno będzie w stanie wykonać zlecone zadanie.