Title Image

O firmie

Doświadczenie, technologia, innowacje:

Firma Geo Express została założona w 2009 roku, i od tego momentu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu geodezji klasycznej i inżynieryjnej.

Jesteśmy firmą geodezyjną posiadającą wieloletnią tradycję,którą wspieramy ciągłym podnoszeniem naszych kwalifikacji.Stale rozwijamy się, wdrażając coraz to nowocześniejsze techniki pomiarowe, edycyjne i obliczeniowe, oraz korzystając z najlepszej klasy sprzętu i oprogramowania. W drugiej połowie 2019 roku nasze usługi realizujemy na najwyższej klasie sprzętu firmy Spectra Precision dzięki dotacją Unijnym. Charakteryzują się one niezwykłą precyzją i niezawodnością.  W zależności od rodzaju projektu i wymagań zleceniodawcy wyniki pomiarów prezentujemy za pomocą grafik w systemie CAD oraz wizualizacji w chmurze punktów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo za przystępną cenę. Świadczymy kompleksowe usługi Geodezyjno ? Kartograficzne na terenie województwa Małopolskiego, jesteśmy jednak gotowi do obsługi projektów na obszarze całej Polski.

Nasz zespół składa się z grupy geodetów z wieloletnim doświadczeniem . Jesteśmy uprawnieni do prac geodezyjnych w zakresach 1, 2 i 4 a także posiadamy uprawnienia operatorów bezzałogowych statków powietrznych (drony).

Kadra

Nasz zespół składa się z czterech doświadczonych geodetów oraz asystentów. Wszyscy nasi pracownicy posiadają tytuł inżyniera. Posiadamy uprawnienia z zakresu 1, 2 i 4.

Sprzęt pomiarowy

Dla naszych klientów chcemy zapewnić najbardziej precyzyjne i niezawodne wyniki pomiarów. W tym celu wykorzystujemy najnowsze rozwiązania dostarczane przez renomowane firmy Spectra Precision oraz Topcon. W codziennej pracy używamy Tachimetrów, odbiorników GPS, niwelatorów precyzyjnych a także dalmierzy laserowych i wykrywaczy urządzeń podziemnych.

Ubezpieczenie OC

W celu zabezpieczenia realizacji każdego projektu, jesteśmy ubezpieczeni w ramach wykonywania działalności gospodarczej na kwotę 500 000 zł.

Compare