START

OD PROJEKTU

DO REALIZACJI

Nasza kompleksowa oferta

Geodezja

Oferowane przez nas usługi geodezyjne wykonywane są profesjonalnie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi na podstawie współczesnych standardów geodezyjnych. Wykwalifikowany geodeta posiada bogate doświadczenie oraz szereg wyspecjalizowanych umiejętności potrzebnych do wykonywania swojej pracy. Współpraca z naszą firmą to pewność kompleksowych rozwiązań, które pozwolą na przeprowadzenie wszystkich niezbędnych prac budowlanych.

Biuro projektowe i architekt

Nasze biuro zajmuje się profesjonalnym opracowaniem projektu budowy domu oraz jego wnętrza. Zgłaszając się do nas, możesz być pewien ciągłego wsparcia na każdym etapie przeprowadzanych prac. Zespół doświadczonych ekspertów od A do Z kompleksowo zajmie się opracowaniem wszystkich etapów, od uzyskania pozwolenia na budowę, poprzez wszystkie prace budowlane, aż do odbioru dokumentów dotyczących budynku.

Usługi budowlane

Budowlane usługi, które oferujemy w GeoExpress, zaczynają się od uzyskania pozwolenia na budowę. Kolejne kroki to nadzór, jak i sama budowa budynku. Z nami nie musisz się martwić o papierkową robotę, ponieważ zorganizujemy wszystkie niezbędne dokumenty do budowy domu Twoich marzeń!

Nadzór budowlany – kierownik budowy

Projekt budowy wymaga osoby, która będzie czuwać nad tym, aby cały proces budowlany przebiegł należycie, a następnie został właściwie zrealizowany. Zgłaszając się do nas, jesteśmy w stanie zapewnić Ci pełen nadzór nad całym procesem budowy, sztuką budowlaną, aktualnie wymaganymi przepisami oraz środkami bezpieczeństwa.

Odbiór budowy

Jeżeli odbiór budynku wywołuje u Ciebie stres oraz zdenerwowanie, możesz liczyć na naszą pomoc. Oferujemy pomoc naszych specjalistów, którzy razem z Tobą sprawdzą każdy możliwy szczegół. Sami wykonaliśmy ogrom prac wykończeniowych, przez co znamy praktyki i posiadamy dużą wiedzę na ten temat.

Wybierając nasze usługi, otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie na każdym etapie prac – począwszy od pozwolenia na budowę, aż po odbiór budynku. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zrealizowania projektu swoich marzeń!

Pomiary geodezyjne /Geodezja

Pełny zakres usług od etapu projektu, poprzez realizację kończąc na inwentaryzacjach powykonawczych

[qbutton size=”large” target=”_self” font_weight=”” text=”Oferta” link=”https://geoexpress.eu/oferta/geodezja-klasyczna/” color=”#ffffff” hover_color=”#ff510b” background_color=”#ff510b” hover_background_color=”#ffffff” border_color=”#ff510b” hover_border_color=”#ff510b” border_radius=”5″]

Geodeta, usługi geodezyjne – Kraków

Kompleksowe usługi geodezyjne – Kraków

Jesteśmy profesjonalną firmą, która składa się z samych fachowców. Korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych i sprawdzonych urządzeń geodezyjnych. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam zrozumieć potrzeby klientów oraz usprawnić naszą pracę, a tym samym zapewnić Ci wysoką jakość usługi. Staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości, tłumacząc Ci wszystko w sposób przyjazny i otwarty.

Geodeta, usługi geodezyjne Kraków – kim jest geodeta?

Geodeta (Kraków) to zawód bardzo stary i wszystkim dobrze znany. Już przed wojną uznawany za osobę wykonującą profesję zaufania publicznego. Geodeta Kraków to ktoś, kto zajmuje się ustalaniem wielkości i kształtu ziemi, dokładnym pomiarem i określaniem punktów na jej powierzchni oraz sporządzeniem dokumentacji i map geodezyjnych i kartograficznych. Zawód ten obecnie jest bardzo potrzebny. Bez geodety (Kraków) nie można rozpocząć nowej budowy ani też dokonać podziału działki czy nieruchomości.

Biuro geodezyjne Kraków – od projektu do realizacji

Przeprowadzimy Cię przez każdy etap naszych usług, dokładnie wyjaśnimy Ci wszystko. Zawsze na bieżąco informujemy o przebiegu pracy i czynnościach, które wykonujemy. Nie tylko wykonujemy projekty i sporządzamy odpowiednie pomiary, ale także pomożemy Ci zebrać całą dokumentację i przeprowadzimy Cię wszelkie formalności urzędowe. Możesz nam w pełni zaufać, jesteśmy profesjonalistami, zależy nam wyłącznie na zadowoleniu i dobru naszego klienta.

Geodeta Kraków – Firma geodezyjna – pomiary

Pomiary geodezyjne w Krakowie to jedne z podstawowych czynności, które wykonuje geodeta (Kraków). Są one bardzo potrzebne, ponieważ określają prawnie infrastrukturę na danym terenie oraz jego granice, oprócz tego wymagane są do sporządzenia map geodezyjnych, opisania złóż naturalnych, podziału działki czy do projektu budowy. Nasi specjaliści dzięki swoim kwalifikacjom potrafią z dokładnością do najmniejszych szczegółów przeprowadzić pomiary na nawet najbardziej wymagającym terenie. Do tego posiadamy odpowiednie narzędzia, które są dostosowane do różnych warunków atmosferycznych i do każdego terenu. Jesteśmy profesjonalistami, którzy korzystają wyłącznie ze sprawdzonych i polecanych technik pomiarów.

Geodeta Kraków Biuro geodezyjne – nieruchomości i architektura

Nasza firma posiada szeroki zakres usług wykonywanych przez cały zespół naszych profesjonalistów. Nie tylko zajmujemy się samą geodezją, ale posiadamy cały wachlarz ofert związanych z różnymi nieruchomościami, budowami czy wnętrzami. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi architektami pomożemy Ci stworzyć idealny dom lub nieruchomość od podstaw. Spełniamy marzenia naszych klientów, dzięki doświadczeniu i wiedzy, jaką posiadamy. Przeprowadzamy wszelkie formalności, którymi Ty nie będziesz musiał się przejmować.

Oprócz tego oferujemy pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Jeżeli chcesz sprawnie sprzedać swoją posiadłość, to my Ci w tym pomożemy. Zależy Ci na sprawnej sprzedaży, bez obawy o ukryte ceny czy komplikacje związane z formalnościami? Skontaktuj się z nami, a my na pewno doradzimy i pomożemy Ci tak, abyś nie musiał się tym przejmować.

Geodeta Kraków – Firma geodezyjna – usługi budowlane

Jesteśmy firmą o szerokich horyzontach, która stara się cały czas rozwijać i poszerzać swoje możliwości. Dlatego też do swojej oferty dołączyliśmy wszelakie usługi budowlane. Od przeprowadzania całej budowy, po kierownictwo czy odbiory techniczne. Posiadamy w swoim zespole odpowiednio wykwalifikowane osoby, które zajmą się całym procesem, tak abyś Ty nie musiał się martwić. Odpowiedni specjaliści przeprowadzą wszystko zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Jesteśmy solidną i doświadczoną firmą, dzięki której Twój budynek posłuży Ci na lata. Dajemy gwarancję jakości.

Geodeta (Kraków), usługi geodezyjne – wykończenia wnętrz

Jak wiadomo każda nieruchomość to nie tylko gołe ściany i podłogi. Istotnym aspektem w tej kwestii są także np. wszelkie instalacje elektryczne, elewacje, montaż mebli czy układanie paneli. Jest to tak naprawdę ostatni, ale bardzo ważny etap całej budowy. Nasi wykwalifikowani fachowcy (geodeta Kraków) przeprowadzają wszelkie prace wykończeniowe. Ufając nam, nie będziesz musiał martwić się o to i w pełni będziesz mógł skupić się na innych aspektach. Przy okazji zaoszczędzimy znacznie Twój czas, który również dla nas jest cenny. Przyspieszymy Twój remont, a dom wykonamy pod “sam klucz”. Używamy wyłącznie specjalistycznych narzędzi oraz stosujemy wysokiej jakości materiały, a tym samym dajemy Ci gwarancję, że po remoncie dom będzie służył na lata.

Usługi geodezyjne, geodeta Kraków – cena

Nasza firma posiada konkurencyjne i atrakcyjne ceny. W umowie nie zawieramy żadnych ukrytych cen. O wszelkich możliwych kosztach będziesz informowany na bieżąco. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sytuacja i sprawa jest zupełnie inna i potrzebuje różnych środków, dlatego też kwotę końcową dopasowujemy konkretnie pod Ciebie. W sprawie wyceny lub pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy.

Geodeta w Krakowie

Usługi geodezyjne: Kraków, Wieliczka, Miechów, Proszowice, Olkusz, Wolbrom i okolice

O FIRMIE

Firma geodezyjna Geo Express Kraków – doświadczenie, technologia, innowacje

Geoexpress to biuro geodezyjne działające w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Na rynku istniejemy od 2009 roku, oferując swoim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie geodezji klasycznej oraz inżynieryjnej. Wyróżnia nas stosowanie nowoczesnych technik pomiarowych, profesjonalizm oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne, pozwalające na realizację zadań zarówno na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jak i jednostek sektora publicznego.

Każdy zatrudniony u nas geodeta w Krakowie dysponuje uprawnieniami z zakresu 1, 2 i 4. Daje to klientom możliwość wykorzystania sporządzonej dokumentacji podczas załatwiania spraw urzędowych oraz prawnych. Zespół Geoexpress tworzą inżynierowie z bogatym doświadczeniem zawodowym, które pozwala na obsługę nawet rozbudowanych inwestycji, wymagających kompleksowego podejścia do spraw geodezyjnych w Krakowie.

Geodeta Kraków i okolice

 

Usługi w zakresie geodezji w Krakowie obejmują między innymi podziały nieruchomości. W ramach tego zadania zapoznajemy się z dokumentacją zarówno zgromadzoną przez klienta, jak i pozyskaną z właściwych urzędów. Następnie przygotowujemy projekt planu podziału oraz składamy wniosek o jego zatwierdzenie. Na tej podstawie możemy dokonać podziału nieruchomości, który będzie ujawniony w dokumentacji ośrodka geodezyjno – kartograficznego oraz w księgach wieczystych.

GeodetaKrakowie zajmuje się również przygotowywaniem map do celów projektowych. W tym przypadku współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi deweloperami oraz inwestorami wznoszącymi obiekty o charakterze komercyjnym. Dzięki wyposażeniu naszej firmy geodezyjnej w Krakowie w nowoczesny sprzęt, realizowane pomiary cechują się ogromną precyzją. W miejscach, w których niezbędne jest zmierzenie działki z powietrza, korzystamy z drona.

Geodeta Kraków – cennik

 

Zatrudniony przez nas geodeta (Kraków) ma cennik ustalany indywidualnie. Szacowanie kosztów usługi wykonujemy na początku współpracy, biorąc pod uwagę rozmiar zadań, jakie przed nami stoją oraz charakter dokumentacji, którą mamy sporządzić. Inaczej wyceniane są również prace z zakresu ewidencji gruntów i inwentaryzacji budynków. W tym przypadku największe znaczenie ma wielkość obiektu.

Opracowania geodezyjne sporządzamy w systemach informatycznych, pozwalających na prezentację danych w formie modeli 3D, zwanych inaczej chmurą punktów lub jako projektowanie wspomagane komputerowo (CAD). Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii przy pomiarach oraz przy sporządzaniu dokumentacji geodezyjnej, prace realizujemy szybko, przywiązując ogromną wagę do precyzji i dbałości o detale. Jeśli szukają państwo profesjonalnych usług geodezyjnych w Krakowie i okolicach ? zapraszamy do współpracy!

 

Profesjonalny geodeta w Krakowie

 


Branża geodezyjna jest szczególnie wymagająca, ponieważ od dokładności pomiarów zależy na przykład uzyskanie pozwolenia na budowę obiektu i nie tylko. Z tego powodu cały czas rozwijamy się, szkolimy pracowników i podwyższamy kompetencje, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów podczas usług geodety (Kraków). Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie sprawia, że możemy doradzić w przypadku różnych zagadnień dotyczących geodezji, nawet niewymienionych w ofercie. Każdy nasz geodeta (Kraków) serdecznie zaprasza do zapoznania się z całą ofertą. Jesteśmy w stanie zaoferować nowoczesne rozwiązania. Wysyłamy geodetów do Krakowa lub okolic, jednak nasza firma oferuje swoje usługi także na terenie całego województwa małopolskiego. Chętnie dopasujemy się do wymagań. Zawsze dotrzymujemy terminów usług. Jesteśmy punktualni i rzetelni w swojej pracy. Nasz geodeta (Kraków) na pewno będzie w stanie wykonać zlecone zadanie.

[qbutton size=”large” target=”_self” font_weight=”” hover_animation=”display_dash” text=”WIĘCEJ” color=”#ffffff” hover_color=”#ff510b” background_color=”#ff510b” hover_background_color=”#ffffff” border_color=”#ff510b” hover_border_color=”#ff510b” link=”https://geoexpress.eu/o-firmie/”]